Najnovšie recenzie zo sekcie Akváriové sety
100%
Paradne
80%
- otvorím kryt a nesvieti mi svetlo do aqwaria
Invital EasyTank PRO LED biely 30 l
Overený zákazník
Pridané: 19. júna 2026
(naposledy upravené 19. júna 2026)
Zakúpený v Invitalshop.sk
80%
- Komplet výbava za dobrú cenu
- Pekné
- Jesnoduchá montáž
- Drobná nevýhoda s ktorou som ale rátal - osvetlenie v kryte znamená, že po otvorení si svietim do očí :D a pre prácu v akváriu potrebujem iné svetlo
Trochu vibruje od čerpadla, ale pár posunutí a zatlačení a je to OK. Dcéra ho má v izbe, a nevadí to ani v noci, v úplnom tichu
100%
- Akvárium plne vybavená doprava bez problémov
100%
Mam ho kratko zatial super
80%
- akvarium ok
- moje prve optiwhite sklo tak som cakal viac (na fotkach strany akvaria pekne akoby svietia ale so svetlom ktore je dodavane k nemu nic take nevidim)
100%
- Ok
100%
- Elegantné
100%
Super som nad mieru spokojná
100%
S nákupom v Invital som bola maximálne spokojná a určite to nebol môj posledný nákup Objednávka bola vybavená neuveriteľne rýchlo, všetko prišlo perfektne zabalené a v top stave. Komunikácia zo strany e-shopu bola ukážková — milý, ochotný a profesionálny prístup od začiatku až do doručenia.
Veľmi oceňujem široký výber produktov, kvalitné popisy aj odborné odporúčania, vďaka ktorým si vie vybrať aj človek, ktorý si nie je úplne istý. Je vidieť, že tomu naozaj rozumejú a záleží im na zákazníkovi.
Za mňa 150 % spokojnosť — spoľahlivý e-shop, skvelé ceny, rýchle dodanie a servis, ktorý sa dnes už len tak nevidí. Určite odporúčam každému, kto chce nakupovať bez stresu a s istotou kvality
100%
Super akvarium pre zaciatocnikov. Akvarium ma 16l.
100%
Akvárium presne podľa mojej potreby, hlavne rozmery
20%
- Po rozbalení akvária som si všimla odštiepené sklo na hrane jednej tabule skla, podľa všetkého bolo poškodené už pri lepení, pretože hrana k nemu prilepeného skla bola v poriadku. Odštiepenie bolo v dĺžke asi 10 cm. Nepríjemné prekvapenie. Nechápem, aký systém kontroly produktov majú, keď toto posunú do predaja. Dovozca skutočnosť uznal a poškodené akvárium hneď zobral na reklamáciu. Uvidím, koľko to bude trvať. Inak vyzeralo akvárium pekne.
100%
- krasne velke akvarko
100%
Krásne akvarium.
60%
- Cena.
- Vydarený dizajn
- Hlučné čerpadlo, nepohlo ani silikonové mazivo od Invitalu
- Nepraktické upevnenie čerpadla do krytu akvária - nie je dosť miesta na vyvedenie kábla
- Svetlo nemá možnosť stmievania, ani možnosť dodatočného pridania wifi stmievača
100%
Perfektné malé aquarium.Kompletná zostava pre začiatok.Pekné, estetické.
Oase HighLine Optiwhite 200 akváriový komplet biely 202 l
Overený zákazník
Pridané: 11. marca 2026
(naposledy upravené 11. marca 2026)
Zakúpený v AkvariumOnline.sk
100%
- Rýchlosť
- Kvalita
90%
- Pekný vzhľad.
- Veľký filter.
- Vyrobený z Plastu. Treba dávať pozor, aby sa nepoškriabalo.
Používam na izoláciu samca Bojovnice, keď potrebujem, aby si samičky od neho oddýchli.
80%
- Vsetko v jednom super
- Namiesto pat mini mi prisiel turbo mini a na 10l akvarium to doslova vyraba mineralku, chybalo mi upevnenie na sklo tak filter zatial lieta a drzi iba na prisavke musela som zakupit jemnejsi pat mini ktory bude dufam lepsi na tak male akvarium
Zobrazujem 1 - 20 zo 493 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25 Ďalšie »













